Įeiti
     
Facebook Twitter
Eiti į pagrindinį puslapį
Švietimo portalas
Paieška
Registruotis    Prisijungti
Priminti slaptažodį
   
Ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas
Kiek jums svarbus asmeninis užsiregistravimas, autorizuotos informacijos pateikimas profesionalams skirtame portale?


Apklausos rezultatai
Socialinis fondas
2013 Atnaujinta projekto „Portalo E.Mokykla plėtra“ metu
Elektroniniai leidiniai

 

 

Švietimo naujienos

Informacinis leidinys „Švietimo naujienos“ – patikima informacija Lietuvos mokykloms, galimybė susipažinti su naujausiais švietimo pertvarkos dokumentais ir projektais, pasidalyti patyrimu. 

 

Švietimo problemos analizė

„Švietimo problemos analizė“ - tai Švietimo ir mokslo ministerijos leidžiamų leidinių serija. Leidiniuose pateikiama glausta, konkreti ir aktuali švietimo sistemos funkcionalizavimo problemų analizė, aptariami klausimai, susiję su svarbių problemų sprendimu, siūlomi ir aptariami nauji iššūkiai švietimui, trumpai aprašomi švietimo tyrimo rezultatai ir atradimai.

 

Šoktonas

„Šoktonas“ leidinys skirtas  mokyklos bendruomenei. Šio leidinio tikslas yra drauge su mokytojais ieškoti sprendimų ir pateikti  būdus bei  priemones, kurie padėtų įgyvendinti ugdymo tikslus.

 

Veidrodis

„Veidrodis“ — leidinys mokytojams apie informacinių ir komunikacinių technologijų naudojimą mokyme, informacinės visuomenės raidą ir žinių ekonomiką, mokymo metodiką, informaciją apie renginius mokytojams bei moksleiviams, Lietuvos spaudos atspindžius.

ŠMM Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento rengiamas informacinis biuletenis mokyklai aktualiausiomis temomis. 

Informacinis biuletenis

Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento rengiamas informacinis biuletenis mokyklai aktualiausiomis temomis.

 

eTwinning naujienlaiškis

eTwinning naujienlaiškis - tai Europos Komisijos eTwinning programos informacinis biuletenis, kuriame yra skelbiama  informacija apie eTwinning programoje dalyvaujančias mokyklas bei mokytojus iš 32 Europos valstybių, pristatomos įvairios iniciatyvos, skatinančios mokyklų dalyvavimą programoje. Tai aktualūs mokytojų patarimai, patirtis dalyvaujant Europos mokytojų bendruomenėje, tai informacija apie galimybes integruoti informacines technologijas į švietimą.

Europos mokyklų tinklo naujienlaiškis pateikia naujausią informaciją apie jo organizuojamus renginius, vykdomus projektus.

European Schoolnet

Europos mokyklų tinklas (EMT) yra tinklas, jungiantis 31 šalies švietimo ministerijas Europoje ir už jos ribų. EMT skatina informacinių ir komunikacinių technologijų naudojimą Europos mokyklose. EMT naujienlaiškis pateikia naujausią informaciją apie EMT organizuojamus renginius, vykdomus projektus bei kitą su tinklo veikla susijusią informaciją.

 

eLearningeuropa

„eLearningeuropa“ leidinyje skelbiama informacija apie Europos ir nacionalinių institucijų rengiamus konkursus, vykdomus projektus, įvairių iniciatyvų (bendradarbiavimo tinklų, asociacijų, portalų) vykdomą veiklą bei publikacijos apie dabartines elektroninio mokymosi tendencijas įvairiose Europos bendruomenėse: mokyklose, universitetuose, įmonėse.

 
Saugesnio interneto naujienlaiškis

Mėnesinis naujienlaiškis, pristatantis Saugesnio interneto gaires ir patarimus.

Renginių kalendorius
<2015 m. kovas>
PrAnTrKtPnŠtSk
2324252627281
2345678
9101112131415
16171819202122
232425
2015 m. kovo 25 d.
26272829
303112345
Vaizdo siužetai

„Liūdni slibinai“: stabdykime patyčias kartu!
Švietimo portalo steigėjas

Švietimo ir mokslo ministerija

Švietimo portalo valdytojas

Švietimo informacinių technologijų centras

Visos teisės saugomos. ©2013 ITC.

Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus

raštišką ITC sutikimą

Kontaktai

Į pradžią

Paieška

Visas svetainės medis