Įeiti
     
Facebook Twitter
Eiti į pagrindinį puslapį
Švietimo portalas
Paieška
Registruotis    Prisijungti
Priminti slaptažodį
   

Elektroniniai leidiniai

Švietimo naujienos​​​
Švietimo naujienos
Informaci​nis leidinys „Švietimo naujienos“ – informacija Lietuvos mokykloms, galimybė susipažinti su naujausiais švietimo pertvarkos dokumentais ir projektais, pasidalyti patyrimu.​
Švietimo problemos analizė​​
Švietimo problemos analizė – Švietimo ir mokslo ministerijos leidinių serija, skirta politikams, savivaldybių švietimo padalinių specialistams ir plačiajai visuomenei, nušviečianti kylančias ir sprendžiamas švietimo problemas. Švietimo problemos analizės leidiniuose pateikiama glausta, konkreti ir aktuali švietimo sistemos funkcionavimo problemų analizė. Trumpoje politikos problemos apžvalgoje, remiantis įvairių tyrimų rezultatais, kiekybinių ir kokybinių duomenų analize, įvairiais literatūros šaltiniais, aptariamos problemos sprendimo galimybės arba pateikiamos rekomendacijos.​
​​Informacinis biuletenis
ŠMM Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento rengiamas informacinis biuletenis mokyklai aktualiausiomis temomis. 

Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento rengiamas informacinis biuletenis mokyklai aktualiausiomis temomis.

​​ Programos „eTwinning“ naujienlaiškis

 

eTwinning“ naujienlaiškis – tai Europos Komisijos „eTwinning“ programos informacinis biuletenis, kuriame skelbiama informacija apie „eTwinning“ programoje dalyvaujančias mokyklas bei mokytojus iš 32 Europos valstybių, pristatomos įvairios iniciatyvos, skatinančios mokyklų dalyvavimą programoje. Naujienlaiškiuose dalijamasi aktualiais mokytojų patarimais, patirtimi dalyvaujant Europos mokytojų bendruomenėje, teikiama informacija apie galimybes integruoti informacines technologijas į švietimą.

 

Europos mokyklų tinklo naujienlaiškis​​
​ ​Europos mokyklų tinklo naujienlaiškis pateikia naujausią informaciją apie jo organizuojamus renginius, vykdomus projektus.
Europos mokyklų tinklas (EMT) – tai tinklas, jungiantis 31 šalies švietimo ministerijas Europoje ir už jos ribų. EMT skatina informacinių ir komunikacinių technologijų naudojimą Europos mokyklose. EMT naujienlaiškyje pateikiama naujausia informacija apie EMT organizuojamus renginius, vykdomus projektus bei kita su tinklo veikla susijusi informacija.​

Projekto „Perkeliamųjų gebėjimų vertinimas, 2020“ naujienlaiškis​​ ​
​​ ​Perkeliamųjų gebėjimų vertinimas 2020“(angl. „Assessment of Transversal Skills 2020“) projekto veiklas bei su jomis susijusius dokumentus.
Naujienlaiškyje teikiama informacija apie projekto „Perkeliamųjų gebėjimų vertinimas 2020“ (angl. „Assessment of Transversal Skills 2020“) vykdomas veiklas, skelbiami su veiklomis susiję dokumentai.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Švietimo portalo steigėjas

Švietimo ir mokslo ministerija

Švietimo portalo valdytojas

Švietimo informacinių technologijų centras

Visos teisės saugomos. ©2013 ITC.

Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus

raštišką ITC sutikimą

Kontaktai

Į pradžią

Paieška

Visas svetainės medis

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas