Įeiti
     
Facebook Twitter
Eiti į pagrindinį puslapį
Švietimo portalas
Paieška
Registruotis    Prisijungti
Priminti slaptažodį
   
Ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas
Socialinis fondas
Elektroniniai leidiniai

 

 

Švietimo naujie​nos

Informacinis leidinys „Švietimo naujienos“ – patikima informacija Lietuvos mokykloms, galimybė susipažinti su naujausiais švietimo pertvarkos dokumentais ir projektais, pasidalyti patyrimu. 

 

Švietimo problemos analizė

„Švietimo problemos analizė“ - tai Švietimo ir mokslo ministerijos leidžiamų leidinių serija. Leidiniuose pateikiama glausta, konkreti ir aktuali švietimo sistemos funkcionalizavimo problemų analizė, aptariami klausimai, susiję su svarbių problemų sprendimu, siūlomi ir aptariami nauji iššūkiai švietimui, trumpai aprašomi švietimo tyrimo rezultatai ir atradimai.

ŠMM Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento rengiamas informacinis biuletenis mokyklai aktualiausiomis temomis. 

Informacinis biuletenis​

Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento rengiamas informacinis biuletenis mokyklai aktualiausiomis temomis.

 

eTwinning naujienlaiškis

eTwinning naujienlaiškis - tai Europos Komisijos eTwinning programos informacinis biuletenis, kuriame yra skelbiama  informacija apie eTwinning programoje dalyvaujančias mokyklas bei mokytojus iš 32 Europos valstybių, pristatomos įvairios iniciatyvos, skatinančios mokyklų dalyvavimą programoje. Tai aktualūs mokytojų patarimai, patirtis dalyvaujant Europos mokytojų bendruomenėje, tai informacija apie galimybes integruoti informacines technologijas į švietimą.

Europos mokyklų tinklo naujienlaiškis pateikia naujausią informaciją apie jo organizuojamus renginius, vykdomus projektus.

European Schoolnet

Europos mokyklų tinklas (EMT) yra tinklas, jungiantis 31 šalies švietimo ministerijas Europoje ir už jos ribų. EMT skatina informacinių ir komunikacinių technologijų naudojimą Europos mokyklose. EMT naujienlaiškis pateikia naujausią informaciją apie EMT organizuojamus renginius, vykdomus projektus bei kitą su tinklo veikla susijusią informaciją.

Perkeliamųjų gebėjimų vertinimas 2020“(angl. „Assessment of Transversal Skills 2020“) projekto veiklas bei su jomis susijusius dokumentus.

ATS2020 naujienlaiškis

Perkeliamųjų gebėjimų vertinimas 2020“(angl. „Assessment of Transversal Skills 2020“) projekto veiklas bei su jomis susijusius dokumentus.

Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras

Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro informacinis biuletenis​​

Siekiant kaupti bei skleisti informaciją apie ReferNet Lietuva tinklo narių renginius, leidinius, tyrimus, o taip pat ir kitas naujienas profesinio rengimo ir žmonių išteklių plėtros srityse Lietuvoje ir užsienyje, reguliariai rengiamas informacinis biuletenis.​

​​​​​​​​​
Noriu tobulintis
Renginių kalendorius
<2016 m. rugpjūtis>
PrAnTrKtPnŠtSk
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
Vaizdo naujienos

ATSIDUOK VILNIUI, NES JIS TAVE MYLI (respublikinis tarpmokyklinis projektas, 2016)
Švietimo portalo steigėjas

Švietimo ir mokslo ministerija

Švietimo portalo valdytojas

Švietimo informacinių technologijų centras

Visos teisės saugomos. ©2013 ITC.

Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus

raštišką ITC sutikimą

Kontaktai

Į pradžią

Paieška

Visas svetainės medis