Renginiai : Edukacinės ir kūrybos erdvės 2017
     
Facebook Twitter
Eiti į pagrindinį puslapį
Švietimo portalas
Paieška
Registruotis    Prisijungti
Priminti slaptažodį
   
Eksportuoti įvykį

Renginio organizatorius

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

Renginio pavadinimas

Edukacinės ir kūrybos erdvės 2017

Renginio tipas

Mokymai

Renginio vieta

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, Konstitucijos pr. 25, Vilnius

Pradžios laikas

2017.04.10 10:00

Pabaigos laikas

2017.04.12 16:00

Aprašymas

Balandžio 10–12 d. Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vyks „Edukacinės ir kūrybos erdvės“, parengtos pagal akredituotą 18 val. programą „Pedagogo darbo kokybės tobulinimas ugdymo procese”, kuriose vyks seminarai pedagogams ir neformaliojo švietimo teikėjams, besidomintiems meno ir ugdymo turinio modernizavimo naujovėmis, ieškantiems su mokiniais naujų bendravimo ir bendradarbiavimo būdų ugdymo procese, siekiantiems įgyti patirties taikant aktyviuosius, interaktyviuosius ir motyvuojančius metodus bei įvairius vertinimo ir įsivertinimo būdus.

Balandžio 10 d. vyks „Meno erdvė“, kurioje pedagogai galės apsilankyti trijuose užsiėmimuose ir išsamiau susipažinti su Reggio Emilia vaikų kūrybiškumą įkvepiančiomis idėjomis bei įvairiomis dailės technikomis.

Balandžio 11 d. „Socialinių įgūdžių erdvėje“ vyks užsiėmimai pedagogams, siekiantiems įgyti daugiau žinių ir patirties apie bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių lavinimą ugdymo procese, išsamiau analizuojant būdus kaip lavinti vaikuose charizmą bei išmokyti juos nebijoti viešai kalbėti.

Balandžio 12 d. „Ugdymo modernizavimo erdvėje“ pedagogai turės galimybę daugiau sužinoti apie vaikų individualios pažangos vertinimo ir įsivertinimo galimybes, taip pat susipažinti ir praktiškai išbandyti įvairius aktyviuosius ir interaktyviuosius metodus, kurie motyvuoja mokinius mokytis. Pedagogams išklausiusiems visų 3 dienų seminarus bus įteikti pažymėjimai apie patobulintas profesines ir bendrąsias kompetencijas. Pedagogams dalyvavusiems seminaruose, paskaitose-praktikumuose bus išduodamos pažymos.

Registracija

Daugiau informacijos, programa ir registracija

Kitos sąlygos

Mokamas

Visos dienos renginys

 

Pasikartojimas

 

Darbo sritis

Rezultatai

 

Kategorija

 

Vertinimas (0–5)

Elementas šiuo metu neįvertintas. Norėdami vertinti šį elementą paspauskite SHIFT+ENTER.1 žvaigždutė pasirinkta. Norėdami pateikti, paspauskite SHIFT+ENTER. Norėdami padidinti įvertinimą, paspauskite TAB. Norėdami išeiti iš įvertinimo pateikimo režimo, paspauskite SHIFT+ESCAPE.2 žvaigždutės pasirinktos. Norėdami pateikti, paspauskite SHIFT+ENTER. Norėdami padidinti įvertinimą, paspauskite TAB. Norėdami sumažinti įvertinimą, paspauskite SHIFT+TAB. Norėdami išeiti iš įvertinimo pateikimo režimo, paspauskite SHIFT+ESCAPE.3 žvaigždutės pasirinktos. Norėdami pateikti, paspauskite SHIFT+ENTER. Norėdami padidinti įvertinimą, paspauskite TAB. Norėdami sumažinti įvertinimą, paspauskite SHIFT+TAB. Norėdami išeiti iš įvertinimo pateikimo režimo, paspauskite SHIFT+ESCAPE.4 žvaigždutės pasirinktos. Norėdami pateikti, paspauskite SHIFT+ENTER. Norėdami padidinti įvertinimą, paspauskite TAB. Norėdami sumažinti įvertinimą, paspauskite SHIFT+TAB. Norėdami išeiti iš įvertinimo pateikimo režimo, paspauskite SHIFT+ESCAPE.5 žvaigždutės pasirinktos. Norėdami pateikti, paspauskite SHIFT+ENTER. Norėdami sumažinti įvertinimą, paspauskite SHIFT+TAB. Norėdami išeiti iš įvertinimo pateikimo režimo, paspauskite SHIFT+ESCAPE.

Vertinimų skaičius

0

Nacionalinis

Taip

Regionas

 

Vadyba

Ne

Priedai

Turinio tipas: Įvykis
Sukurta: 2017.03.22 13:54 Jūratė Janavičienė
Paskutinį kartą modifikuota: 2017.03.22 13:54 Jūratė Janavičienė

Švietimo portalo steigėjas

Švietimo ir mokslo ministerija

Švietimo portalo valdytojas

Švietimo informacinių technologijų centras

Visos teisės saugomos. ©2013 ITC.

Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus

raštišką ITC sutikimą

Kontaktai

Į pradžią

Paieška

Visas svetainės medis

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas