Renginiai : Seminaras ir respublikinė metodinė – praktinė konferencija "Šiuolaikinio lituanistinio ugdymo aktualumas, efektyvumas ir problemos"
     
Facebook Twitter
Eiti į pagrindinį puslapį
Švietimo portalas
Paieška
Registruotis    Prisijungti
Priminti slaptažodį
   
Eksportuoti įvykį

Renginio organizatorius

Šiaulių Simono Daukanto gimnazija

Renginio pavadinimas

Seminaras ir respublikinė metodinė – praktinė konferencija "Šiuolaikinio  lituanistinio ugdymo  aktualumas,  efektyvumas ir problemos"

Renginio tipas

Konferencija

Renginio vieta

Šiaulių Simono Daukanto gimnazija ( S. Daukanto g.  71 , Šiauliai)

Pradžios laikas

2017.04.12 09:30

Pabaigos laikas

2017.04.12 17:30

Aprašymas

Seminaro pradžia - 9.30, o konferencijos – 13 val. Seminarą ves lietuvių kalbos mokytojos ekspertės A. Šventickienė ir D. Bukevičienė. Per seminarą lektorė A. Šventickienė kalbės apie savivaldį mokymąsi. Mokytojai susipažins su savivaldžio mokymo samprata, ugdymo metodais, aptars siekiamą rezultatą. . O lietuvių kalbos mokytoja ekspertė D. Bukevičienė pristatys mokymo metodus, taikomus žemesnių gebėjimų mokiniams, supažindins su atviro mokymo(si) metodais, sudarančiais sąlygas mokytojui būti kūrybingu konsultantu. Lektorės pasidalins patirtimi ir pateiks praktinių pavyzdžių iš lietuvių kalbos pamokų apie uždavinio formulavimą, įvairias veiklas ir metodus, supažindins su refleksijos įrankio (MO) panaudojimu pamokose. Po seminaro vyks metodinė-praktinė konferencija ,,Šiuolaikinio lituanistinio ugdymo aktualumas, efektyvumas ir problemos“. Per konferenciją kviečiame pasidalyti įžvalgomis apie dabartinę gimtosios kalbos situaciją, aktualumą, įvairių ugdymo metodų efektyvumą lietuvių kalbos pamokose, galimybes integruoti lituanistinį ugdymą ir asmenybės saviugdą. Taip pat kviečiame išsakyti savo nuomonę apie problemas, kylančias mokant gimtosios kalbos,- globalizacijos įtaką mokinių mokymosi motyvacijai bei saviugdai, programų tinkamumą ugdyti šiuolaikinės kultūros bei technologijų veikiamą asmenybę, vadovėlių ir kitų mokymo(si) priemonių poreikį. Dalyvauti seminare, pristatyti pranešimą konferencijoje galima ir nuotoliniu būdu (prašome mokytojų, norinčių seminare ir (ar) konferencijoje dalyvauti nuotoliniu būdu, informuoti apie tai iki balandžio 6 d. renginio organizatores L. Narbutienę (tel. +37067509886, lolitanarbutien@gmail.com) arba G. Špukienę tel. +37067225402, g.spukiene@gmail.com). Į seminarą ir (ar) konferenciją registruojamasi sistemoje ,,Semi+”. Konferencijos programa: http://lituanistai.kalbam.lt/wp-content/uploads/2017/03/Konferencijos-programa.pdf

Registracija

Registracija

Kitos sąlygos

Mokamas

Visos dienos renginys

 

Pasikartojimas

 

Darbo sritis

Rezultatai

2017.04.12 dienos renginio "Šiuolaikinio lituanistinio ugdymo aktualumas, efektyvumas ir problemos" atsiliepimai

Kategorija

 

Vertinimas (0–5)

Elementas šiuo metu neįvertintas. Norėdami vertinti šį elementą paspauskite SHIFT+ENTER.1 žvaigždutė pasirinkta. Norėdami pateikti, paspauskite SHIFT+ENTER. Norėdami padidinti įvertinimą, paspauskite TAB. Norėdami išeiti iš įvertinimo pateikimo režimo, paspauskite SHIFT+ESCAPE.2 žvaigždutės pasirinktos. Norėdami pateikti, paspauskite SHIFT+ENTER. Norėdami padidinti įvertinimą, paspauskite TAB. Norėdami sumažinti įvertinimą, paspauskite SHIFT+TAB. Norėdami išeiti iš įvertinimo pateikimo režimo, paspauskite SHIFT+ESCAPE.3 žvaigždutės pasirinktos. Norėdami pateikti, paspauskite SHIFT+ENTER. Norėdami padidinti įvertinimą, paspauskite TAB. Norėdami sumažinti įvertinimą, paspauskite SHIFT+TAB. Norėdami išeiti iš įvertinimo pateikimo režimo, paspauskite SHIFT+ESCAPE.4 žvaigždutės pasirinktos. Norėdami pateikti, paspauskite SHIFT+ENTER. Norėdami padidinti įvertinimą, paspauskite TAB. Norėdami sumažinti įvertinimą, paspauskite SHIFT+TAB. Norėdami išeiti iš įvertinimo pateikimo režimo, paspauskite SHIFT+ESCAPE.5 žvaigždutės pasirinktos. Norėdami pateikti, paspauskite SHIFT+ENTER. Norėdami sumažinti įvertinimą, paspauskite SHIFT+TAB. Norėdami išeiti iš įvertinimo pateikimo režimo, paspauskite SHIFT+ESCAPE.

Vertinimų skaičius

0

Nacionalinis

Taip

Regionas

 

Vadyba

Ne

Priedai

Turinio tipas: Įvykis
Sukurta: 2017.03.29 09:54 Sistemos abonementas
Paskutinį kartą modifikuota: 2017.03.29 13:54 Sistemos abonementas

Švietimo portalo steigėjas

Švietimo ir mokslo ministerija

Švietimo portalo valdytojas

Švietimo informacinių technologijų centras

Visos teisės saugomos. ©2013 ITC.

Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus

raštišką ITC sutikimą

Kontaktai

Į pradžią

Paieška

Visas svetainės medis

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas