Įeiti
     
Facebook Twitter
Eiti į pagrindinį puslapį
Švietimo portalas
Paieška
Registruotis    Prisijungti
Priminti slaptažodį
   

Office 365 paslaugos pedagogams ir mokiniams

  El. paštas
Elektroninis paštas - 50 GB talpos pašto dėžutė su gausiu funkcijų rinkiniu: galimybė kurti siuntimo grupes, lengvai prieinamas visų Švietimo portalo registruotų naudotojų sąrašas, kalendorius ir jo bendrinimas, integruotoji tiesioginių pranešimų kliento programa, rodanti adresatų prieinamumą ir kt. paslaugos. El. pašto dėžutė apsaugota nuo šiukšlių ir apgavysčių atakų.
 
 

  Failų saugykla

Failų saugykla (ang. OneDrive) - suteikiama iki 1 TB dydžio saugykla, kuri veikia kaip naudotojo virtualus standusis diskas internete. Failų saugykla yra puiki vieta skaitmeninei informacijai, kurią galima pasiekti iš visų prie interneto prijungtų kompiuterių, laikyti, bendrinti kitiems naudotojams.
 
Naudodami "Office Web Apps" galite kurti "Word", "Excel", "PowerPoint" ir "OneNote" failus naršyklėje, nenaudojant kompiuterio "Office" programų. Kaip tai daryti.
 
 
 
Daugiau  informacijos  apie asmeninės ir verslui skirtos „OneDrive“ paskyros skirtumus rasite čia: http://windows.microsoft.com/lt-lt/onedrive/onedrive-for-business.
 
Jeigu  pamiršote  slaptažodį  nuo  asmeninės „Onedrive“ paskyros ir negalite prie jos prisijungti,  eikite į svetainę  https://account.live.com/acsr  ir laikykitės visų joje pateikiamų instrukcijų.


 


 
​​

Švietimo portalo steigėjas

Švietimo ir mokslo ministerija

Švietimo portalo valdytojas

Švietimo informacinių technologijų centras

Visos teisės saugomos. ©2013 ITC.

Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus

raštišką ITC sutikimą

Kontaktai

Į pradžią

Paieška

Visas svetainės medis

 
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas